Michel Tiberghien

The Ghentlemen's BBQ
Specialisatie: open vuur - bbq

Michel Tiberghien, BBQ & outdoorcooking liefhebber, gediplomeerd kok en bezieler van GHENTlemen’s BBQ.

GHENTlemen’s BBQ is Michel’s blog/receptenwebsite, voortgekomen uit een uit de hand gelopen BBQ-hobby. Waar ook Michel ooit begon met het grillen van hamburgers en braadworsten bewandelde hij al snel de minder gebaande paden van het barbecuen. Klassiekers en nieuwe recepten uitproberen, zelf recepten samenstellen en slowcooking. Van de traditionele ketelbarbecue tot een kamado en pelletbarbecue… Michel kent ze allemaal en die ervaring deelt hij graag met jullie!

Aan de hand van zijn recepten hoopt Michel jullie te inspireren om familie en gasten te verrassen met een heerlijk barbecuefestijn. Van aperitiefhapjes en voorgerecht, tot hoofdgerecht en dessert; helemaal zelfgemaakt! 

Workshops gegeven door deze chef

Vonken pizza & more (8/5)

Pizza en varianten workshop met Belgische VONKEN pizza oven
Niveau:
Michel Tiberghien 08/05/25 19:00 - 23:00 85 Euro
Ontdek de workshop

Start to BBQ (28/6)

BBQ workshop voor starters en mensen met bbq-vrees
Niveau:
Michel Tiberghien 28/06/25 11:00 - 15:00 90 Euro
Ontdek de workshop

Blijf op de hoogte

Ben je geïnteresseerd in onze workshops en laatste nieuwtjes? Schrijf je dan in op onze nieuwsbrief via onderstaand formulier.